Poskytování služeb dodavatele vzdělávacích služeb kurzu „Poskytnutí neodkladné nemocniční péče (ATLS)“

Tisknout stránkuTisknout stránkuPoslat emailemPoslat emailem
Časové údaje veřejné zakázky
Datum vyhlášení : 
06.12.2012
Lhůta pro podání nabídky : 
17.12.2012 - 10:00
Popis veřejné zakázky
Stav: 
Ukončené
Klíčová aktivita: 
Vzdělávací program Poskytnutí neodkladné přednemocniční péče (ATLS)
Místo realizace zakázky: 
Celá ČR
Kontaktní osoba: 
Mgr. Lukáš Oramus, e-mail: oramus@ipvz.cz
Doplňující popis / poznámka: 

Předmětem plnění veřejné zakázky je proškolení 40 lékařů v kurzu „Poskytnutí neodkladné nemocniční péče (ATLS)“  (dále jen „ATLS“).

 

Cílem (účelem) veřejné zakázky je zvýšení odbornosti a kvalifikace lékařů v oblasti multidisciplinární péče o závažně zraněné pacienty. Plnění dle veřejné zakázky je určeno pro zdravotnické týmy zabezpečující neodkladnou a resuscitační péči a ošetření závažně zraněných pacientů na urgentních příjmových ambulancích lůžkových zdravotnických zařízení.

 

Předmětem této veřejné zakázky je pak Výběr dodavatele vzdělávacích služeb kurzu „Poskytnutí neodkladné nemocniční péče (ATLS)“. Jedná se o jediný uznávaný nástroj standardizace multidisciplinární péče o závažně zraněné pacienty určený pro zdravotnické týmy zabezpečující neodkladnou a resuscitační péči a ošetření závažně zraněných pacientů na urgentních příjmových ambulancích lůžkových zdravotnických zařízení. Jedná se o celosvětově licencovaný zahraniční certifikovaný kurz.

 

Udělovatelem licence je American College of Surgeons.

 

Příjemcem licence a garantem kvality kurzů v dané zemi je registrovaná odborná chirurgická společnost se zaměřením na léčbu závažných úrazů.

Dokumenty k veřejné zakázce